Běh Emila Zátopka

13.04.2016 13:51

Svoji sportovní zdatnost si v úterý 12.4.2016 mohli na 16. ročníku přespolního běhu "Vzpomínka na Emila Zátopka" vyzkoušet žáci prvního stupně v Lysé nad Labem. Soutěžilo se v několika kategoriích, ale délka trasy byla pro všechny stejná a to 680 metrů. Všichni doběhli do cíle, i když někdy s velkým vypětím fyzických sil. Celkem se zúčastnilo přes 360 soutěžících a naši sportovci dosahovali pěkných výsledků.

Nejlepšího sportovního výkonu ve své kategorii - děti 2009 - dosáhl Vítek Kratochvíl. Vybojoval medaili za 3.místo a v závěsu hned za ním Radek Martínek získal 4.místo.

Výborného umístění dosáhly i ostatní děti:

Kategorie ml.děvčat: Kristýna Skuhravá 6.místo z 35  a Viktorie Trbušková byla 18., Agáta Řihošková 22.

Kategorie ml.chlapci: Jiří Adamec byl 16., Josef Horváth 17., Jan Tomášek 18, Vojta Červinka 21. a Adam Salač 22.

Kategorie st.chlapci: Michal Kocsis byl 7., Filip Fárka 14., Štěpán Zagora 22.

Všem běžcům gratulujeme. Mgr. Yveta Hrušková, organizátorky Mgr. J.Milaniaková, Bc.A.Vytlačilová