Sponzorské dary - děkujeme za Vaši podporu!

Pan Jiří Adamec nám bez nároku na finanční odměnu vyměnil odvzdušňovací ventily na radiátorech. Materiál i práci věnoval škole jako sponzorský dar. Děkujeme, už můžeme topit!
 
Ing. Terezie Svátová a firma Terezia Company věnovala pro každé dítě ve škole i ve školce dózu vitamínů, čímž podpořila i imunitní systém u dětí. Celkem 180ks. Vitamíny budeme předávat rodičům na třídních schůzkách. Děkujeme paní ing. Svátové!
 
Ing. Roman Trbušek - nakoupil pro školu, družinu i školku materiál na pracovní činnosti, který využijí paní učitelky s dětmi zejména na výrobky na jarmark, ale i v průběhu školního roku. Děkujeme!
 
RNDr. Darina Kocsisová, Ph.D., přispěla částkou 12000,-Kč na novou houpačku na školní zahradě. Za finanční sponzorský dar velice děkujeme. 
 

Paní Otrubová přinesla do školky reflexní vestičky pro děti od firmy MM reality. Děkujeme.

Paní Brožová věnovala škole koberec, který slouží ve 4. třídě. Děkujeme.

Pan Hanžlík věnoval škole 20 vstupenek na halové mistrovství v atletice.  Děkujeme.

Paní Kadeřávková nám věnovala krásný vysoký smrk na rozsvícení vánočního stromu. Velmi děkujeme i za dovoz a ukotvení stromu.

Pan Pavel Novotný a pan Jan Čepička vybagrovali plochu pod lanovou průlezkou na školní zahradě. Práci včetně práce stroje věnovali škole jako sponzorský dar. Děkujeme za pomoc.

Rodiče Simony Zenkertové ze 4.třídy paní Marie Veselá a Pavel Veselý darovali škole šatní skříňku dvoudvéřovou v hodnotě 3993,-Kč. Mockrát Děkujeme!

Ing. Eva Mohauptová darovala škole skartovačku. Děkujeme.

Ing. Terezia Svátová a firma Terezia Company věnovala pro děti 70 balíčků multivitamínových bonbónů s rakytníkem, čímž podpořila i imunitní systém u dětí. Děkujeme.

Jitka Milaniaková a Štěpánka Vyskočilová věnovaly škole peníze, které získaly z EU v rámci stáže v Bruselu v celkové hodnotě 3930,-Kč. Děkujeme.