Besedy z projektu "Studijní zahrada"

Dne 11.2. se konaly na naší škole hned 2 besedy z projektu Studijní zahrada, jehož autorkou je Mgr.Vlasta Karásková. 
Žáci 1.stupně absolvovali besedu o záchraně zvířat, kterou přijeli přednést lektoři ze záchranné stanice v Pátku. Nechyběla ani praktická ukázka živých zvířat. Letos to byl ježek, sýček a netopýr.
Žáci z 2.stupně absolvovali besedu na téma péče o ovocné stromy přímo na školní zahradě. Lektorem byl pan Václav Červinka ml. Besedu bude mít škola zdarma, jelikož pan Červinka věnuje škole zeleň v hodnotě ceny za zrealizovanou besedu. Škola panu Červinkovi velice děkuje.

Fotogalerie: Besedy z projektu "Studijní zahrada"

/album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/beseda-o-stromech-2-st-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/beseda-o-stromech-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4143-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4144-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4145-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4146-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4147-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4148-jpg/ /album/fotogalerie-besedy-z-projektu-studijni-zahrada/img-4149-jpg/