Olympijský běh

Ve středu 22.6.2016 v 10 hodin odstartoval na mnoha místech České republiky prostřednictvím vln Radiožurnálu T-Mobile Olympijský běh 2016. Připojila se i naše škola. Trasu běhu jsme vedli z Kocandy, kolem Bezedné a Babince, s cílem na fotbalovém hřišti. Mladší děti uběhly 750 m a starší žáci to dotáhli na 1 km. Český olympijský výbor a společnost T-Mobile mají ambiciózní cíl překonat účast více než 25 tisíc běžců v roce 2015. DOUFÁME, ŽE JSME NAŠIM PŘISPĚNÍM POMOHLI REKORD PŘEKONAT. 
Běh organizovala Mgr. Jitka Milaniaková a Mgr. Slávka Tomášková. Na průběhu akce se podílely téměř všechny pedagogické pracovnice ze školy. Děti v cíli dostaly diplomy a drobné odměny, které jsme obdrželi od organizátorů celorepublikové akce. Na závěr jsem se rozloučili sportovním pokřikem: Běhu zdar!
Nesportovalo se jen ve škole. Děti z mateřské školy a z kroužku sportovních her pod vedením Dany Skuhravé a Františka Skuhravého dnes měly cyklistický výlet do Čelákovic, kam si zajely na zmrzlinu. Jako doprovod se přidal pan Kocsis. Počasí dnes přálo oběma akcím.

Fotogalerie: Olympijský běh

/album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4883-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4884-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4885-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4886-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4887-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4888-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4889-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4890-jpg/ /album/fotogalerie-olympijsky-beh/img-4891-jpg/