Projektový den OSV

Dnes opět měly děti výjimečný den. Od rána se v rámci povinných průřezových témat konal projektový den OSV. Výstupem průřezového tématu Osobnostní a sociální výchova není minimální laťka ve zvládání jednotlivých kompetencí, ale osobnost žáka rozvinutá v plné míře v závislosti na jeho dispozicích. Dělí se do tří složek:  na osobnostní, sociální a morální rozvoj.

Vyučující hravou a praktickou formou učili žáky spolupracovat, hodnotit sebe i druhé, umět pochválit, udělat radost druhému.  Na závěr dne rozdaly paní učitelky pololetní vysvědčení. Podívejte se na fotografie z projektového dne 28.1.2016.

 

Fotogalerie: Projektový den OSV

/album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3946-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3947-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3948-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3949-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3950-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3951-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3952-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3953-jpg/ /album/fotogalerie-projektovy-den-osv/img-3954-jpg/