Celodenní výlet – Vodní dům Hulice

27.04.2017 09:26

Vodní dům je návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka. Je v něm umístěna moderní expozice, která atraktivní formou seznámí děti s dvěma tvářemi vody. Představí vodu jako životní prostředí vodních rostlin a živočichů i jako nezbytnou podmínku našeho života.

 

KDY: pátek 5.5.2017, odjezd v 7:30 h

Záloha: Kč 300,- (zahrnuje program v expozici, teplý oběd – kuřecí řízek s bramborovou kaší a dopravu autobusem)

 

Návrat je plánován v 16 hodin.

Výlet je určen pro děti ze třídy Včelky a děti, které do konce prázdnin dovrší věk 5 let.

Vybíraná záloha je maximální cena výletu.

 

S sebou – batůžek, pláštěnku, pití + dopolední i odpolední svačinu (oběd je zajištěn).

 

Zájem o výlet a zálohu prosím uhraďte třídním učitelkám nejpozději do středy 3.5.2017.

 

Dále máme na květen naplánovány ještě dva výlety - celodenní do Perníkové chaloupky v Rábech u Pardubic (orientační cena Kč 250,-) a polodenní výlet do mýdlárny Rodas v Šestajovicích (vhodné i pro nejmenší, orientační cena Kč 170,-).

Zpět