Co je nového v ŠD?

23.10.2013 08:26

Ve školní družině jsme stačili za září a říjen udělat spoustu práce. Nejdříve jsme si vysadili do květináčků lístky fialek a pravidelně je zaléváme. Očekáváme, že se nám rozrostou a zaplní nám parapety na oknech. V září jsme si stačili vyzdobit okna ještě vlaštovičkami. Jen se podívejte ráno, dokud je tma, jaké jsou jejich siluety na rozsvícených oknech. Říjen je přímo předurčený k výrobě draků a i ti se nám moc podařili. Nesmíme zapomenout na výrobu dýní, kterých bylo tolik, že stačily i na výzdobu na chodby. V ranní družině si děti nejraději hrají s malým míčkem a obnovil se i zájem o cvrnkání kuliček. Nevěřili byste, kolik aktivit se dá provádět v jedné třídičce. Máme zde i čtenářský koutek a odpoledne jednu skupinku, která stále vyrábí komiksy. Využili jsme i toho, že do obce zavítal cirkus. Nejdříve jsme si o něm povídali, pak děti vyzkoušely povolání provazochodce a nakonec si všichni své zážitky z cirkusu namalovali na papír. Mezitím stále chodíme ven na školní hřiště, kde se pohybovým aktivitám meze nekladou. Podívejte se do fotogalerie, máme tam spoustu fotek.

Jitka Milaniaková

Zpět