EKOPOBYT-INFORMACE PRO RODIČE A ÚČASTNÍKY

30.08.2016 07:34

EKOPOBYT, ČABÁRNA  u KLADNA

září, školní rok  2016 - 2017

INFORMACE PRO RODIČE A ŽÁKY

Termíny: 5. – 9. 9. 2016 pojede 7. a 9. ročník

                 12. – 16. 9. 2016 pojede 5. a 6. ročník

Sraz je u obou termínů v 7.45 před školou, příjezd cca ve 12 hod. ke škole

UPOZORNĚNÍ: stravování na pobytu začíná obědem v pondělí, stravování končí snídaní v pátek, děti dostanou svačinu na cestu; oběd pro své děti si rodiče individuálně ve školní jídelně zajišťují sami

Program celého pobytu je přírodovědně zaměřený. Pedagogický doprovod zajišťuje naše základní škola, lektoři na odborný program jsou zaměstnanci Ekologického centra Kladno – Čabárna s bohatou pedagogickou zkušeností. Naše paní učitelky budou trvale přítomny programu po celou dobu.

ZAJIŠTĚNO: doprava, ubytování, plná penze, program s odbornými lektory, pojištění v rámci školní akce. Vyúčtování po pobytu obdrží každý účastník.

CO DO ZAVAZADLA: hygienické potřeby, náhradní obuv, domácí obuv, pro případ potřeby holínky, pláštěnku, bundu, oblečení na turistiku, oblečení do chaty, náhradní: spodní prádlo + trička + ponožky +kalhoty + mikinu, ručník, pyžamo, čepici, sluneční brýle, používaný krém na obličej + opalování + repelent, penál s psacími potřebami a pastelkami, blok na psaní a kreslení

+ dobrou náladu a slušné vychování;

PŘEDAT U AUTOBUSU VYUČUJÍCÍM: pokud dítě užívá léky + jejich rozpis, bezinfekčnost podepsanou zákonným zástupcem – tiskopis na ní dostanou účastníci ekopobytu při zahájení školního roku 1. září.

Pokud má dítě novou kartu zdravotní pojišťovny, pošlete její kopii třídní učitelce.

Prosíme rodiče, aby poučili své děti o chování na pobytu. Paní učitelky jsou za děti plně odpovědné; pokud děti neposlechnou, může nastat zbytečný problém a vyučující by musely kontaktovat rodiče.  

Děkujeme za spolupráci V. Karásková

Zpět