Exkurze do IQ Landie

18.12.2014 23:03

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že někteří z Vás jste neobdrželi zprávu od třídní učitelky o havárii autobusu cestou na exkurzi do Liberce, píši tuto zprávu. Cestou do Liberce narazilo do stojícího autobusu osobní auto. V autobuse se naštěstí nikomu nic nestalo, neboť vozidlo stálo, takže nebrzdilo. Zranil se pouze řidič osobního auta, který nehodu zavinil a promáčkly se plechy. Na místo přijely všechny záchranné složky a děti měly z nehody zážitek vetšinou kladný. Do dnešního dne jsme neobdrželi zprávu od Policie, tudíž bližší informace poskytnout nemohu, ale děti byly v pořádku a to je nejdůležitější. Zároveň se omlouvám jménem školy, že jste informaci neobdrželi. Nevěděla jsem, že Vám ji třídní učitelka neposkytne. Pokud by se podobná situace opakovala, dohlédnu na to, abyste byli ihned informováni. Děkuji za pochopení. Mgr. Yveta Hrušková

Zpět