Galerie na schodech a otevřená naučná stezka!

15.11.2012 11:49

V rámci projektu Škola- informační centrum s environmentálním zaměřením s pracovním názvem "Učíme se od přírody", číslo projektu: CZ.1.07/1.1.06/03.0019, jsme 13.11. 2012 uspořádali výstavu výrobků z odpadového materiálu a fotografií z akcí z projektu ve škole. Výstava je instalována na chodbě a schodišti, odtud název "Galerie na schodech". Ještě máte možnost do konce listopadu výstavu navštívit. 15.11.2012 jsme slavnostně otevřeli naučnou přírodovědnou stezku Přerovem. Tímto aktem jsme ukončili veškeré naplánované akce v projektu. Přišel čas na bilancování a děkování. Slavnostního otevření se zúčastnili děti ze školky, žáci ze školy, všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ, starostka a místostarostka. Za média byla přítomna paní Jolana Boháčková z deníku 5+2. Více o projektu se dočtete v Přerovském zpravodaji. Y.Hrušková

Zpět