Informace o Zápisu do MŠ

21.05.2013 08:47

K dnešnímu dni evidujeme 54 žádostí o místo v mateřské škole, z toho je 18 dětí již přijatých a 15 z nich postoupí na celodenní docházku. Zbyde 36 žádostí, z toho jen 15 dětí podle věku bude přijato do MŠ. Zbyde 21 neumístěných dětí. Pokud nemáte trvalé bydliště v Přerově nad Labem a Vašemu dítěti nebudou 3 roky v září, nesplňujete kritéria a Vaše dítě nemůže být přijato. Bohužel, tento rok je kritický, protože nebudeme moci přijmout ani děti, které kritéria splnily, ale jsou nejmladší, protože kapacita MŠ je pouze 72 dětí a přijmout nových dětí můžeme jen 15. Z hygienických důvodů nelze již kapacitu navýšit. Zažádáme alespoň o souhlas změnit třídu s polodenním provozem na celodenní provoz. Příští rok již bude míst dostatek, protože očekáváme, že do školy odejde cca 30dětí. Y.Hrušková

Zpět