Koncert Přerovské hudební jaro

04.05.2016 19:16

Dne 4.5.2016 se od 17 hodin v naší škole rozezněly tóny a začal koncert žáků nazvaný Přerovské hudební jaro. Organizátorkou koncertu byla Mgr. Olga Kovaříková. Celým koncertem slovem provázely sestry Barbora a Tereza Markovy a technickým asistentem byl slavný kungfista František Píša. Koncertovali:

Na klavír: Jolana Tomášková, Aneta Širancová, sestry Kateřina a Kristýna Žemberovy, Mara Zekičová, Šimon Širanec, Matěj Tomášek, Jakub Višňovský

Na flétnu: Anna Sosnovská, Meda Zekičová, Karolína Kepartová, Michal Kocsis

Na kytaru: Karolína Nováčková,  Lukáš Houdek, v kovbojském Karel Rovnaník a Daniel Křivánek

Na housle: Inés Křížová

Na akordeon: Filip Kotrbáček

Na hoboj: Aneta Hodaničová

Rodičům a dalším hostům děkujeme za příjemnou atmosféru a finanční příspěvek na hudební nástroje. Vybralo se 1933,-Kč. Zakoupíme BOOMWHACKER sadu pro 12 a více hráčů za 1990,-Kč. Sada Move and Play je ideální pro hudební třídy nebo jakékoli skupiny lidí, které se věnují hudbě a tanci. V balení je 25 Boomwhackers, takže hrát může současně 12 a více lidí. Součástí jsou také 4 oktavátory a taška pro pohodlné skladování a transport Boomwhackers.

Všem vyjmenovaným mladým umělcům děkujeme za krásný kulturní zážitek a přejeme jim mnoho úspěchů nejen v hudebním světě.    

Fotografie si prohlédněte ve fotogalerii ZŠ.                             Mgr. Yveta Hrušková

Zpět