Noc s Andersenem skončila...

05.04.2014 16:07

Chtěla bych poděkovat těm, kteří se angažovali na organizaci Noci s Andersenem za fantastický program pro děti, at už ve školce nebo ve škole. Jmenovitě Aleně Bakošové, Lence Širancové, Vlastě Karáskové, Jitce Milaniakové, Janě Brožové, Slávce Tomáškové, p.učitelkám: Kolenské, Salačové, Malínské, Tomáškové, Skuhravé, Vyskočilové a přítomným maminkám a babičce Kopečkové. Program byl koncipovaný v duchu Detektivní akademie, děti se učily poznávat stopy, seznamovaly se prakticky s daktyloskopií a své otisky prstů zvěčnily na papír, luštily věty z morseovky, měly poznat podle místa činu, co se v místnosti událo, a mnoho dalších úkolů s detektivní tématikou. Hlavní postavou byl detektiv Vrťapka. Celý večer byl propracovaný, promyšlený a na vysoké úrovni. Poděkování náleží i přítomným žákům 9.a 8.tř., kteří si vzali na starost ty nejmenší dětičky a připravili pro ně stanoviště venku při svíčkách a po splnění všech úkolů dětem ve školce předvedli fyzikální pokusy. Letos děkuji i rodičům za přinesené jídlo k večeři a k snídani, protože bylo pestré, nechyběly vitamíny ve formě omyté a krájené zeleniny a ovoce a jenom málokdo si přinesl nezdravé chipsy apod. Příště bychom uvítali více pitného režimu, protože děti plní náročné disciplíny a hodně tekutin u toho vypotí. Pochvala patří i dětem, sice pod vlivem silných zážitků usnuly některé dost pozdě, ale po celý večer se chovaly vzorně. Věřím, že letošní Noc s Andersenem se všem líbila a za rok se uvidíme zase. Yveta Hrušková

Zpět