Noc s Andersenem skončila

27.03.2015 19:59

V pátek 20.3. se konala v naší škole již po šesté Noc s Andersenem. Letos byla v duchu vesmírných planet.  Děti za doprovodu dospělého plnily zajímavé úkoly na každé planetě. Nejatraktivnější byla pro ně planeta kosmonautického výcviku v tělocvičně.

Na akci se dostavilo  celkem 133 účastníků, z toho 112 dětí a 21 dospělých. Chtěla bych velmi poděkovat všem zúčastněným na Noci s Andersenem, ať už se starali o děti ve dne nebo v noci, ve třídě nebo v jídelně, na stanovišti nebo se prostě postarali. Mužská opora byla příjemným zpestřením nejen pro děti. Poděkování patří i některý žákům z II.st., kteří se do organizace aktivně zapojili a byli rovněž součástí týmu.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat rodičům za napečené bábovky, koláče, buchty, pizzy, tousty, nasmažené řízky, za masové kuličky, sekané a další speciality. Letos bylo mnoho ovoce i zeleniny, tak děti nestrádaly ani po výživové stránce. Ve fotogalerii akcí školy si můžete prohlédnout fotografie z akce od začátku až do sobotního rána.

Už nyní se těšíme na příští ročník Noci s Andersenem.         Mgr. Yveta Hrušková

Zpět