Noc s Andersenem

03.04.2012 12:18

V pátek 30.3. se na naší škole konal již 3. ročník celostátní akce s názvem Noc s Andersenem. Letos byl ústředním tématem ilustrátor  Jiří Trnka, o kterém dětem vyprávěla organizátorka akce Alena Bakošová. Sešlo se celkem 31 dětí ze školy a 11 dětí ze školky. S dětmi celý večer pobývalo a soutěžilo 6 učitelek a 5 maminek. Pohádky přišly předčítat ještě 2 babičky. Vzhledem k březnovým chřipkám jsme letos nerealizovali přespání ve škole, ale i přesto se akce přítomným dětem líbila. Děkujeme maminkám, které myslely na bříška a mlsné jazýčky všech dětí. Nechyběly tradiční řízky, po kterých se doslova zaprášilo, ale také buchty, šátečky, bábovky, koláče, popcorn, sladké i slané štrůdly a dokonce už nazdobené velikonoční perníčky. Přes 150 fotografií najdete ve fotogalerii na webových stránkách školy. Příští rok se můžete na Noc s Andersenem opět těšit. Andersenovskému týmu děkuje Yveta Hrušková.

Zpět