Odstávka elektrické energie

11.03.2012 14:10

Vážení rodiče, dne 27.3. a 6.4. nepůjde ve škole proud od 8 do 16hodin a plánuje se nejméně ještě jedna odstávka. Dle vyjádření Krajské hygienické stanice je to důvod k uzavření školy a školky, pokud nenaplánujeme náhradní program pro děti a žáky mimo školu (v důsledku této odstávky nebudou v provozu toalety a jídelna).  Vzhledem k tomu, že většina rodičů je zaměstnaná a chápeme, že uzavření školy by rodičům přineslo nemalé problémy, rozhodli jsme v úterý dne 27.3. naplánovat ve škole i ve školce výlety či exkurze. Bližší informace obdržíte od třídní paní učitelky. Zároveň žádáme rodiče, kteří jsou doma nebo mají v tyto dny možnost hlídání, aby své dítě do školy či školky neposílali a předem p.učitelce nepřítomnost omluvili.  Dne 6.4. jsou ve škole velikonoční prázdniny, proto jsme se rozhodli školu i školku z technických důvodů uzavřít. Další datum odstávky nám zatím není známo. Děkujeme za pochopení.

Zpět