Pat a Mat v divadle U Hasičů

11.04.2013 11:48

Máme za sebou další z hezkých kulturních zážitků. Ve středu 10.4.2013 vyrazilo 30 dětí z naší školky na divadelní předstaní Pat a Mat do pražského divadla U Hasičů. Výlet do kamenného divadla je zvláštní událostí a většina dětí přišla k odjezdu slavnostně ustrojena. Cestou do Prahy nás mírně zdržela nehoda na pražském okruhu, ale odjezd byl určen s časovou rezervou, proto jsme do divadla dojeli včas a nic jsme nezmeškali. V rámci představení děti zaujala kombinace živých herců a animovaného filmu. Pat a Mat nás vzali na výlet různými dopravními prostředky, a když jsme zvládli i přistání padákem, odměnili jsme herce potleskem, který si právem zasloužili. Po představení jsme zahnali žízeň, dojedli svačinky a vyrazili jsme zpět do školky, kde na nás čekal dobrý oběd.

Zpět