Přerušení provozu mateřské školy

20.02.2014 13:36

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že v době jarních prázdnin bude přerušen provoz mateřské školy od pondělí 24.2. 2014 do pátku 28.2.2014. Omlouváme se rodičům, kteří své děti do školky na prázdniny přihlásili, ale toto řešení si vyžádala náhlá situace a naší povinností je chránit zdraví všech dětí.

Odůvodnění:   Důvodem přerušení provozu je karanténní opatření doporučené MUDr.Chocholovou (dětská lékařka) a MUDr.Rumlovou (OHS Nymburk), které má přispět k tomu, aby se děti nepotkávaly a nepředávaly si neustále streptokoka mezi sebou. Tuto dobu využijeme k desinfekci tříd, hraček, umýváren a praní prádla. 

Vzhledem k závažnosti onemocnění budeme od pondělí 3.3.2014 vyžadovat potvrzení od lékaře, že dítě může do kolektivu. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.   Mgr. Yveta Hrušková

Zpět