Soutěž v recitaci

19.02.2014 13:56

V úterý 18.2. se konal již 3.ročník soutěže v recitaci, který organizovala p.uč. Vyskočilová. Přihlásilo se 11 zájemců. V den soutěže některé děti onemocněly, i přesto se v odpoledních hodinách do školy vydaly, aby své recitační umění předvedly. Počáteční tréma brzy pominula a účinkujícím se vystoupení vydařila. Zde jsou výsledky:

I.kategorie (2.-3.třída)                                                                                                                                                                                             1.místo Rozálie Franke;  2.místo Veronika Mlchová, Karel Rovnaník, Justýna Zagorová;   3.místo David Fiala, Filip Mohaupt, Leoš Rozlivek

II.kategorie (4.-6.třída)                                                                                                                                                                                                   1.místoMichalGregárek;     2.místo Daniel Kocsis;       3.místo Tereza Mlchová

Jmenovaným blahopřejeme a těšíme se na 4.ročník. Starší žáci se mohou účastnit i okresního kola, které se bude konat 26.4.2014. Věřím, že se rádi zúčastní. Yveta Hrušková                                                                                                                 


Zpět