Upřesnění hlasování - volby do školské rady

18.05.2012 12:30

Vážení rodiče, 

v pondělí 21. května obdrží žáci základní školy orazítkovaný hlasovací lístek se seznamem kandidátů do školské rady (za rodiče). Prosím, zakroužkujte tři kandidáty, o kterých si myslíte, že by vás mohli nejlépe reprezentovat. Lístek vhoďte do hlasovací schránky, která bude od pondělí 28.5. připravená ve vestibulu před šatnami (boční vchod do školy). Nemůžete-li se dostavit, lístek za vás vhodí do schránky vaše děti. Bylo by však vhodné, abyste v tom případě hlasovací lístek vložili do obálky, kterou pak dítě vhodí do hlasovací schránky. Volby končí 30. května 2012 ve 13:00. Poté se sečtou vaše hlasy a oznámí kandidáti do školské rady. Prosím o co nejhojnější účast, bude-li se voleb účastnit méně než jedna pětina rodičů, volby budeme muset zopakovat. 

Voleb se neúčastní učitelé ze základní školy a rodiče dětí z mateřské školy. Školská rada je dle zákona zřizována jen pro základní školu. 

Předem děkujeme za spolupráci. 

Zpět