Výlet do Št‘astné země

24.06.2013 07:41

Konec školního roku je ve znamení výletů a exkurzí. Ve čtvrtek 6.června odjely děti ze Základní školy v Přerově nad Labem do přírodního zábavného dětského areálu Št‘astná země, který se nachází mezi Turnovem a Rovenskem pod Troskami. Děti si vyzkoušely dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky a oblíbené vzduchové trampolíny. Všechny děti si prošly Geopark. Ten se nachází ve spodní části areálu Št‘astná země a je to dobrodružná, hravá i poučná stezka s interaktivními prvky. Stezka je realizována v rámci projektu nové cesty k dějinám země a vývoji krajiny. Určitě nejzajímavější atrakcí byl aquazorbing, je to chůze po vodě v balonu. Sluníčko svítilo tak akorát, vítr foukal jen tak pro potěšení, občerstvení bylo dobré a celý výlet se zkrátka povedl.

Zpět