Výsledek jednání s OHES

17.06.2013 10:02

Vážení rodiče, čekala jsem na vyjádření z hygieny, zda nám povolí zřídit další, již 5. třídu mateřské školy (alespoň na dopoledne). Bohužel, dnes mi přišlo písemné rozhodnutí, že tuto třídu nám z hygienických a prostorových důvodů otevřít nepovolili. Proto Vám musím zaslat Rozhodnutí o nepřijetí Vašeho dítěte. Zkuste příští rok podat žádost znovu, podle našich propočtů se na přerovské dostane určitě. Pokud jste hned pod čarou (to jste měli možnost zjistit 27.5.2013 při nahlédnutí do spisu), tak v případě uvolněného místa bychom Vás kontaktovali i během školního roku.                                                                                  Pro ostatní rodiče mám dobrou zprávu: u 4.třídy nám povolili změnu provozu z polodenního na celodenní. Protože jsem měla připravena Rozhodnutí již v pátek 14.6., co nejdříve je změním a Rozhodnutí si můžete vyzvedávat během dne ve školce u p.učitelky Skuhravé nebo Tomáškové. Děkuji za trpělivost, která se nám všem vyplatila. Yveta Hrušková

Zpět