Navigace

Obsah

Aktuálně - provoz školy od 17.5.

Typ: ostatní
Vážení rodiče, jak jsem vás již informovala, v pondělí 17.5. končí rotační výuka a do školy se vrací všechny třídy. MŠMT stanovilo pro prezenční výuku následující podmínky.

1/ Testování 1x týdně antigenními testy - v 1.třídě LEPU testy, ostatní třídy zatím Singclean, pak obdržíme Sejoy nebo Flowflex. Instruktážní videa najdete na https://testovani.edu.cz. Pravidla pro testování se nemění (vlastní testy s příbalovým letákem, potvrzení o prodělaném covidu, atd.). Antigenní testy nebudeme nahrazovat RT-PCR testy.

2/ Povinnost nosit chirurgické roušky/ respirátory/ nanoroušky v budově i ve třídě. Venku při rozestupech nemusí být zakrytí nosu a úst.

3/ Desinfekce rukou, větrání. Homogenita již nemusí být zachována.

Příchod do školy bude pro všechny žáky každé pondělí už v 7.15- 7.25. V 7.30 začne v každé třídě testování žáků. Pokud žák nebude v den testování ve škole přítomen, otestuje se v den jeho příchodu do školy. Je potřeba, aby se dostavil do školy už v 7.15 a nahlásil se k testování. V 7.45 začne ve všech třídách výuka podle běžného rozvrhu.

Příchod do školyúterý – pátek jako obvykle tj. v 7.25 – 7.35.  V 7.45 začne ve všech třídách výuka podle běžného rozvrhu. Školní družina bude v běžném provozu při dodržení hygienických podmínek. Informace z MŠMT naleznete v příloze.

Věřím, že návrat do školy děti zvládnou, většina se těší. V případě jakýchkoliv problémů s adaptací, kontaktujte třídní učitelku nebo metodičku primární prevence Mgr. Vratislavu Tomáškovou. S pozdravem Mgr. Yveta Dvorská


Příloha

Vytvořeno: 12. 5. 2021
Poslední aktualizace: 19. 5. 2021 19:19
Autor: Správce Webu