Navigace

Obsah

Distanční výuka pokračuje od 2.11. do odvolání

Typ: ostatní
Vážení rodiče, určitě jste z médií zaregistrovali, že distanční výuka žáků 1.-9.ročníku ZŠ pokračuje. Čekáme na pokyny z MŠMT a zatím jen doufáme v brzké otevření škol (alespoň některých tříd). Proto do odvolání zůstává výuka na dálku pro všechny třídy ZŠ směrodatná. Připomínáme, že distanční výuka je povinná stejně jako prezenční, tzn., pokud se nezúčastní online výuky Vaše dítě, je nutné ho nejpozději do 3dnů omluvit přes Bakaláře, jinak zůstává neomluvená hodina. Rovněž povinné je plnění a odevzdávání úkolů v termínu, podle toho bude Vaše dítě hodnoceno. Čtvrtletní hodnocení se bude konat 25.11.2020. Úkoly naleznete v Bakaláři v záložce Domácí úkoly, žáci je mají v Učebně v záložce Práce v kurzu. Docházka se píše do třídní knihy. Děkujeme za pochopení, spolupráci a přejeme všem zejména stálé zdraví.

Vytvořeno: 2. 11. 2020
Poslední aktualizace: 2. 11. 2020 18:01
Autor: Správce Webu