Navigace

Obsah

Domácí úkoly

Typ: ostatní
Vážení rodiče, doporučujeme, aby děti využívaly vzdělávací pořady na ČT2. Od 16.3. je od 9h spuštěna výuka pro 1.stupeň Učí Telka a odpoledne pořad Odpoledka pro 2.stupeň. Je připraven také pořad na přijímací zkoušky pro rodiče a deváťáky v úterý a ve čtvrtek. Odkazy na vzdělávání on-line najdete např. na https://nadalku.msmt.cz/cs nebo Vám je zasílají naši vyučující, kteří posílají žákům úkoly a práci přes Bakaláře v záložce Domácí úkoly a zároveň jsou zaslány na e-mail rodičům třídními učiteli. Zde máte uvedeno, zda práci mají žáci poslat učiteli ke kontrole nebo jen psát do sešitu, či na papír a zakládat do desek. Pokud by děti něčemu nerozuměly nebo nechápaly, kontaktujte konkrétní vyučující předmětu na e-mailovou adresu, kterou najdete v kontaktech na webových stránkách školy. Úkoly jsou zasílány buď v týdenním intervalu nebo projektově. Pokud máte nějaké dotazy na vedení školy, napište nám. Sledujte prosím naše webové stránky a média, abyste byli informovaní o aktuální situaci. Vážení rodiče, děkujeme Vám za spolupráci a trpělivost a věřme, že přísná opatření vlády ČR pomohou zmírnit přenos nemoci Covid-19. Vedení školy

Vytvořeno: 17. 3. 2020
Poslední aktualizace: 17. 3. 2020 16:42
Autor: Správce Webu