Navigace

Obsah

Informace k provozu školy od 11.1.

Typ: ostatní
Vážení rodiče, vláda rozhodla o prodloužení stávajících opatření a omezení provozu základních škol do 22.1.2021.
Tzn., že prezenční výuka se bude týkat pouze žáků 1.a 2.třídy.
Žáci od 3.-9.třídy mají povinnou distanční výuku.
Od 11.1. bude změněn rozvrh hodin distanční výuky ve všech třídách a bude připraven i na případnou rotační výuku. Bude se řídit rozpisem vyučovacích hodin v naší škole. Třídní učitelky Vám nový rozvrh DisV od 11.1. i rozpis vyuč. hodin pošlou. Výpis vysvědčení žáci obdrží dle opatření MŠMT viz předchozí příloha. Známky budou zveřejněny v systému Bakaláři nejpozději do 28.1.2021. Konání lyžařského výcviku je zatím nemožné, čekáme na vývoj epidemiologické situace. Mateřská škola je v provozu.
Přeji vám všem hodně zdraví a trpělivosti s distanční výukou. Mgr. Yveta Hrušková

Příloha

Vytvořeno: 7. 1. 2021
Poslední aktualizace: 8. 1. 2021 08:42
Autor: Správce Webu