Navigace

Obsah

Informace k provozu školy od 4.1.2021 - Vláda rozhodla o prodloužení stávajících opatření do 22. ledna

Typ: ostatní
Vážení rodiče, v pondělí 4.1.2021 se budou prezenčně vyučovat pouze žáci 1.třídy (příchod do šatny v 7.20) a žáci 2.třídy (příchod do šatny v 7.25). Výuka se bude konat za určitých hygienických podmínek (desinfekce, roušky, homogenní skupiny). Dítě má mít denně čistou roušku a náhradní čistou roušku v igelitovém sáčku. Výuka v 1. i v 2.třídě bude probíhat podle původního rozvrhu od 1.9. Na oběd i do družiny budou děti chodit odděleně. Místo tělocviku bude vycházka a při hudební výchově budou zařazeny poslechové činnosti stejně jako od 18.11. Informace MŠMT k průběhu výuky od 4.1., PES pro školy a bližší informace k provozu naší školy naleznete na webových stránkách školy www.skolaprerovnl.cz.
Ostatní třídy (3.-9.tř.) se vrací k povinné distanční výuce podle rozvrhu, který byl k tomuto účelu vytvořen a zašlou vám jej třídní učitelky. Případné změny v rozvrhu či v organizaci výuky Vám budou zaslány prostřednictvím Bakalářů a na požádání tř.uč. e-mailem.


Přílohy

Vytvořeno: 28. 12. 2020
Poslední aktualizace: 7. 1. 2021 12:03
Autor: Správce Webu