Navigace

Obsah

Informace pro rodiče od 16.11. - DisV jen 3.-9.tř.

Typ: ostatní
Vážení rodiče, dne 16.11.2020 zůstává v platnosti vyhlášené ředitelské volno a distanční výuka se nekoná. 17.11. je státní svátek.
Ve středu 18.11. přijdou do školy v 7.20 žáci 1.třídy a v 7.25 žáci 2.třídy k prezenční výuce, která se bude konat za určitých hygienických podmínek. Dávejte dětem denně čistou roušku i náhradní roušku v igelitovém sáčku. Výuka v 1. i v 2.třídě bude probíhat podle původního rozvrhu od 1.9. Na oběd budou děti chodit odděleně a do družiny rovněž. Místo tělocviku budou děti chodit na vycházky a při hudební výchově budou zařazeny poslechové činnosti apod. Informace MŠMT k průběhu výuky od 18.11. naleznete v příloze. Tentokrát jsme obdrželi informace včas a s velkým předstihem.
Ostatní třídy pokračují v povinné distanční výuce. 25.11. se koná pedagogická porada k hodnocení žáků za 1.čtvrtletí včetně distanční výuky. Třídní schůzky budou v podobě online konzultací (videokonference). Rodiče, se kterými potřebují vyučující projednat prospěch, budou kontaktováni a naopak, napište třídní učitelce, se kterým vyučujícím potřebujete hovořit.
Rodičům žáků 9.třídy připomínám termín 30.11. podat přihlášku na uměleckou školu tj. s talentovou zkouškou. Veškeré informace o přijímacích zkouškách naleznete na webových stránkách školy a v odkaze https://www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani/prijimani-na-stredni-skoly-a-konzervatore, kde si můžete stáhnout i přihlášky.
Přeji žákům, rodičům a učitelům, aby co nejdříve povolili prezenční výuku i ostatním třídám. Mgr. Yveta Hrušková


Přílohy

Vytvořeno: 11. 11. 2020
Poslední aktualizace: 19. 11. 2020 10:26
Autor: Správce Webu