Navigace

Obsah

Informace pro školy od 22.11.

Typ: ostatní
V příloze naleznete informace k testování a informace k provozu školy. V pondělí 22.11. proběhne testování žáků AG testy. Děkuji, že jste souhlasili s testováním i očkovaných dětí. Testovat začneme v 7.30 hodin. Pokud bude mít některé dítě pozitivní test, zavoláme vám.

Vážení rodiče, zítra proběhne na všech školách testování žáků AG testy. Děkuji, že jste souhlasili s testováním i očkovaných dětí. Testovat začneme v 7.30 hodin. Pokud bude mít některé dítě pozitivní test, zavoláme vám a s dítětem budete muset na PCR test. Testování na školách se plánuje každé pondělí.

V současné době je v karanténě 8.třída nejpozději do 29.11. včetně. Pokud chcete karanténu zkrátit, musíte předložit škole písemné potvrzení o negativním výsledku PCR testu nebo prodělanou nemoc (do 180 dní) nebo ukončené očkování. Někteří jste tato potvrzení škole už předali. Jakmile těchto žáků bude většina, ukončíme distanční výuku a vrátíme se k výuce prezenční. Rozvrh na distanční výuku žáci obdrželi minulý týden. Obědy řešte s ředitelkou školní jídelny.

Informace pro ostatní třídy, kde se vyskytla covid pozitivní osoba:  pokud vás KHS neinformovala o karanténě, pak Vaše zdravé dítě, bez známek příznaků onemocnění, může přijít do školy. Pokud máte v rodině starší či nemocné rodinné příslušníky, pak můžete dítě pro jistotu nechat doma a omluvit jako rodinné důvody. Obecně platí, že pokud se Vaše dítě setká s covid pozitivní osobou, mělo by být 5 -7dní od setkání testováno PCR testem. Ačkoliv škola s předstihem zasílá na KHS seznamy osob, které přišly do kontaktu s covid pozitivní osobou, hygienické stanice nestíhají a v některých případech se tento termín už nestihne. V příloze zasíláme informace z MŠMT.


Přílohy

Vytvořeno: 21. 11. 2021
Poslední aktualizace: 21. 11. 2021 16:04
Autor: Správce Webu