Navigace

Obsah

Informační systém Bakaláři

Typ: ostatní | náš tip
Informační systém Bakaláři

Vážení rodiče,

od školního roku 2019/2020 jsme v rámci zkvalitňování našich služeb přešli na on-line informační systém pro rodiče - Bakaláři. Vzhledem k tomu, že většina rodičů chce být informována o dění ve škole, a to nejen na třídních schůzkách, mohou prostřednictvím této aplikace okamžitě reagovat na případný špatný prospěch svého dítěte, na zameškané hodiny bez jejich vědomí, na kázeňské prohřešky apod.

Veškerou komunikaci mezi školou a rodinou nahrazuje  modul INTERNETOVÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA. Kromě informací o prospěchu a docházce, umožňuje také omlouvání žáků, sdílení materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům. Aplikace je dostupná na našich webových stránkách www.skolaprerovnl.cz v hlavním menu nebo také v bezplatné mobilní verzi. 

Podrobněji budete s touto aplikací seznámeni na zářijové informační schůzce, kde také obdržíte přístupové údaje.

Vedení školy

 


Vytvořeno: 26. 8. 2021
Poslední aktualizace: 26. 8. 2021 12:59
Autor: Správce Webu