Navigace

Obsah

Nařízení vlády od 14.10.2020

Typ: ostatní
Vážení rodiče, přes všechny naše snahy udržet prezenční výuku, včera vláda rozhodla o uzavření základních škol včetně školní družiny od 14.10. – 1.11.2020.
Od 14.10.-23.10. 2020 přejdeme na tzv. distanční výuku (DisV). Připomínám, že od 1.9.2020 je DisV povinná pro všechny žáky a v případě nemoci dítěte je nutné jej omluvit klasickým způsobem co nejdříve, nejpozději však do 3 dnů od počátku nemoci. Absence žáků se započítává do omluvených/neomluvených hodin na vysvědčení a práce z DisV se hodnotí a rovněž se započítává do klasifikace.
Žáci 1.-2.tříd se budou učit většinou bez použití počítače. Vyučující budou zasílat úkoly přes Bakaláře a případně i mailem. Bližší informace Vám pošle třídní učitelka.
Žáci od 3.-9.třídy se budou vyučovat s použitím PC/notebooku. Pokud potřebuje Vaše dítě zapůjčit notebook, kontaktujte zástupkyni ředitelky školy za účelem sepsání smlouvy o výpůjčce a zapůjčení školního notebooku, tel.736 285 958.
Vyučující budou zasílat úkoly přes Bakaláře (výuka, třídní kniha, domácí úkoly) a žákům do aplikace Učebna Google, kam budou žáci zadanou práci odevzdávat, pokud ji nebudou psát do sešitu.
Rozvrh hodin DisV, způsob přihlášení a přístupové údaje na žákovský mail obdrží žáci od třídní učitelky. Bližší informace Vám pošle třídní učitelka. V příloze najdete odkazy na informace z MŠMT a výukové programy. Na obědy mohou žáci do školní jídelny docházet. Kontaktujte ředitelku ŠJ P.Jírovou.
Děkuji Vám za spolupráci, přeji hodně sil a hlavně pevné zdraví. Mgr. Yveta Hrušková


Přílohy

Vytvořeno: 13. 10. 2020
Poslední aktualizace: 14. 10. 2020 19:12
Autor: Správce Webu