Menu
ZŠ A MŠ Přerov nad Labem
Základní a mateřská škola Přerov nad Labem

LVK Portášky 9.3.-15.3.2024, ŠVP Orlické Záhoří  3.6.-7.6.2024

Nové přechodové místo před školou

Nové přechodové místo před školou

Vážení rodiče, děti a přátelé školy, oznamujeme radostnou zprávu, že před školou máme konečně přechodové místo pro bezpečnější přecházení. Děkujeme zřizovateli za toto velmi důležité značení a pracovníkům obce za pravidelný dohled na přechodech před školou. 

Dále bychom chtěli apelovat na všechny rodiče a žáky, aby při přecházení používali pouze přechody a respektovali výzev zaměstnanců obce. Děkujeme, že pomáháte vytvářet bezpečné prostředí pro děti i před školou.  

přechodové místo před školou

 

 

 

 

 

 

Datum vložení: 5. 11. 2019 7:41
Datum poslední aktualizace: 5. 11. 2019 7:42
Autor: Správce Webu

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky a výročí

Svátek má Jonáš

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:6
TÝDEN:367
CELKEM:441787

Online zápis do 1.třídy

banner