Navigace

Obsah

Nový informační systém - Bakaláři

Typ: ostatní | náš tip
Nový informační systém - Bakaláři

Vážení rodiče,

od nového školního roku 2019/2020 v rámci zkvalitňování našich služeb přecházíme na on-line informační systém pro rodiče - Bakaláři. Vzhledem k tomu, že většina rodičů chce být informována o dění ve škole, a to nejen na třídních schůzkách, prostřednictvím této aplikace okamžitě mohou reagovat na případný špatný prospěch svého dítěte, na zameškané hodiny bez jejich vědomí, na kázeňské prohřešky apod.

Veškerou komunikaci mezi školou a rodinou nahradí modul INTERNETOVÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA. Kromě informací o prospěchu a docházce, umožňuje také omlouvání žáků, sdílení materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům. Aplikace je dostupná na našich webových stránkách www.skolaprerovnl.cz v hlavním menu nebo také v bezplatné mobilní verzi. Podrobněji budete s touto aplikací seznámeni na zářijové informační schůzce, kde také obdržíte přístupové údaje.


Vytvořeno: 8. 7. 2019
Poslední aktualizace: 8. 7. 2019 10:57
Autor: Správce Webu