Navigace

Obsah

Organizace předávání vysvědčení a poděkování za spolupráci

Typ: ostatní
V pátek 26.6.2020 se v časovém rozmezí 7.15 – 7.45 budou scházet žáci před školou. Přesný čas vám oznámí třídní učitelka, která si děti v určený čas vyzvedne a odvede do třídy, kde žákům předá vysvědčení. Do budovy děti smí pouze s rouškou a nově příchozí děti s podepsaným čestným prohlášením! Výjimečně se v tento den žáci nepřezouvají. Obědy jsou automaticky odhlášeny všem dětem, kdo zůstává v družině, musí si oběd přihlásit do 25.6. Provoz družiny je pro přihlášené děti od 8.30 do 13.30 hodin.
Nevyzvednutá vysvědčení budou uložena do 30.6. v ředitelně, od 1.7. v kanceláři školy k vyzvednutí pouze v úředních hodinách.
Děkujeme rodičům za celoroční spolupráci, která vlivem nouzového stavu byla skutečně mimořádná a přejeme vydařené prázdniny a 1.9. se budeme těšit na viděnou! Za kolektiv ZŠ Mgr. Yveta HruškováVytvořeno: 23. 6. 2020
Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 15:38
Autor: Správce Webu