Menu
ZŠ A MŠ Přerov nad Labem
Základní a mateřská škola Přerov nad Labem

28.6.2024 - slavnostní předání vysvědčení pro žáky 9.ročníku v 9.00 hodin ve Skanzenu

Osvědčení Škola pro demokracii

Osvědčení Škola pro demokracii

Škola pro demokracii je síť škol, které pracují s žákovským parlamentem a vzájemně se inspirují v tom, jak rozvíjet participaci žáků.Díky našemu školnímu parlamentu ŠKOPA, jsme i v letošním roce získali certifikaci škola pro demokracii a můžeme plně rozvíjet občanské kompetence žáků.

V našem žákovském parlamentu se snažíme budovat lepší vztahy v naší škole. Zlepšovat komunikace mezi žáky - učiteli - vedením školy - obcí. Zaměřujeme se i na vylepšení školního prostředí a jejího okolí. Všechny naše činnosti a aktivity směřují k zdokonalení klimatu školy. A. Hendrychová

Přílohy

Škola pro demokracii

Osvědčení Škola pro demokracii.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 380,28 kB
Datum vložení: 14. 10. 2021 15:31
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2021 15:33
Autor: Správce Webu

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky a výročí

Svátek má Ivan

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:143
TÝDEN:314
CELKEM:507939

Online zápis do 1.třídy

banner