Navigace

Obsah

Portášky 4.den

Typ: ostatní
Portášky 4.den

Středa plná zážitků sportovních i turistických - byli jsme na Sněžce. 😉Dopoledne závody na Sagasserových boudách, velký slalom měl dnes perfektní klimatické i sněhové podmínky. Soutěžilo se zvlášť v kategorii dívek a kategorii chlapců, někteří závodníci obhájili svoje loňské posty, ale máme tu i nové skokany. Kategorie dívek: 1.místo Mara Z., 2.místo Bára H., 3.místo Verča M. Kategorie chlapců: 1.místo Filip F., 2.místo Matěj T., 3.místo Kuba H. Všichni si to užili a bylo vidět, jak se za ten rok posunuli. Náš výlet na Sněžku byl bezchybný. Vyrazili jsme brzy po poledním klidu a stihli krásné výhledy, lanovku a cestu sněhovým královstvím zpět na Růžohorky. 


Vytvořeno: 6. 2. 2019
Poslední aktualizace: 6. 2. 2019 20:13
Autor: Správce Webu