Navigace

Obsah

Výsledky zápisu do 1.třídy podle registračních čísel

Typ: ostatní
Vážení rodiče, vzhledem k mimořádné situaci způsobené koronavirem proběhl dne 20.-22.4.2020 zápis do 1.třídy zcela online bez přítomnosti dětí a jejich rodičů. Přišlo celkem 17 přihlášek, z toho 1 zákonný zástupce požádal o odklad povinné školní docházky. Do 1.třídy by tedy mělo nastoupit 16 prvňáčků a třídní učitelka Mgr. Jaroslava Šípová. Gratulujeme a těšíme se na 1.září 2020.
Po ukončení mimořádných opatření se uskuteční jediné setkání zákonných zástupců a dětí ve škole jako náhrada motivační části zápisu a Školičky pro budoucí prvňáčky. Na něm proběhne kontrola údajů dle rodných listů dětí a zápis do školní družiny. O termínu setkání budete předem informováni na webu školy.

Příloha

Vytvořeno: 27. 4. 2020
Poslední aktualizace: 2. 5. 2020 13:17
Autor: Správce Webu