Menu
ZŠ A MŠ Přerov nad Labem
Základní a mateřská škola Přerov nad Labem

9.3.-15.3. lyžařský kurz - Portášky, Zápis do 1.ročníku 10.4., Zápis do MŠ 9.5., 17.5.-20.5. letecký zájezd do Londýna, 3.6.-7.6. ŠVP Orlické Záhoří

Personální obsazení

Personální obsazení ve školním roce 2023/2024

  • Ředitelka: Mgr. Yveta Dvorská
  • Zástupkyně ředitelky:  Mgr. Jitka Milaniaková

Třídní učitelé:

1.třída:     Mgr. Jiřina Procházková, koordinátor ŠVP, metodik výuky 1.st., na 2.st. Ch, HDS

2.třída:     Mgr. Jaroslava Šípová – školní časopis

3.třída:     Bc. Anna Valisková Kratinová, DiS.

4.třída:     Mgr. Eva Műllerová, sběr surovin, ovoce a mléko do škol

5.třída:     Mgr. Jitka Milaniaková, koordinátor a metodik ICT (PC, NTB, Bakalář, web)

6.třída:     Gabriela Hejbalová – sportovní soutěže, na 2.st. M,Tv, na 1.st. Čajs, Tv

7.třída:     Mgr. Lucie Koštířová – realizační tým, sport, Z, Tv, SH, na 1.st. Tv

8.třída:     Mgr. Eva Žemberová, koordinátor EVVO, metodik výuky 2.st. – Aj 1.+2.st., BTP

9.třída:     Mgr. Adéla Hendrychová, koordinátor školního parlamentu, Př, SaT, Vv, Inf, koordinátor školní zahrady

Netřídní učitelé: 

Mgr. Yveta Dvorská, výchov. poradkyně,  koordinátor ŠVP pro MŠ - Čj 1.st.

Mgr. Vratislava Tomášková, metodik primár. prev., školní časopis – Čj 2.st., Seminář z Čj

Mgr. Zuzana Izáková – speciální pedagog, PSPP, VV, Pč 1.st.

Mgr. Olga Kovaříková - D, Hv na 1. a 2.st. , HDS, metodik výuky 2.st.

Lic. Francisco de Asís Godoy Amador – M, F, Matematický seminář

Mgr. Aleš Kepart – Aj, Šj, Nj 2.st.

Jan Kubík – Tv 2.st.

 

 

 

 

 

 

 

Personální obsazení ve školním roce 2022/2023

  • Ředitelka: Mgr. Yveta Dvorská
  • Zástupkyně ředitelky:  Mgr. Jitka Milaniaková

Třídní učitelé:

1.třída:     Mgr. Jaroslava Šípová – školní časopis

2.třída:     Mgr. Alena Kolenská

3.třída:     Mgr. Eva Műllerová, sběr surovin, ovoce a mléko do škol

4.třída:     Mgr. Jitka Milaniaková, koordinátor a metodik ICT (PC, NTB, Bakalář, web)

5.třída:     Mgr. Jiřina Procházková, koordinátor ŠVP pro ZŠ, metodik výuky 1.st., na 1.st. M, Čj, Vv, na 2.st. M,Ch, HDS

6.třída:     Mgr. Lucie Koštířová – realizační tým, sport, Z, Tv, SH, na 1.st. Tv

7.třída:     Mgr. Eva Žemberová, koordinátor EVVO, metodik výuky 2.st. – Aj 1.+2.st., BTP

8.třída:     Mgr. Adéla Hendrychová, koordinátor školního parlamentu, Př, SaT, Vv, Inf, koordinátor školní zahrady, zastupující třídní učitel Jan Kubík

9.třída:     Mgr. Vratislava Tomášková,metodik primár. prev., metodik výuky 2.st., školní časopis – Čj 2.st., Seminář z Čj

Netřídní učitelé: 

Mgr. Yveta Dvorská, výchov. poradkyně,  koordinátor ŠVP pro MŠ - Čj 1.st.

Mgr. Zuzana Izáková – speciální pedagog, PSPP, Čajs, Pč 1.st.

Mgr. Olga Kovaříková - D, Hv na 1. a 2.st. , HDS

Lic. Francisco de Asís Godoy Amador – M, F, Matematický seminář

Mgr. Aleš Kepart – Aj, Šj, Nj 2.st.

Jan Kubík – Tv 1 a 2.st., Čajs

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky a výročí

Svátek má Bedřich

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:4
DNES:395
TÝDEN:1718
CELKEM:476435

Online zápis do 1.třídy

banner