Menu
ZŠ A MŠ Přerov nad Labem
Základní a mateřská škola Přerov nad Labem

28.6.2024 - slavnostní předání vysvědčení pro žáky 9.ročníku v 9.00 hodin ve Skanzenu

Vyučující ZŠ

Mgr. Adéla Kykrychová - učitelka 2.stupně

Mgr. Alena Kolenská - učitelka 1. nebo 2. třídy

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, aprobace: předměty a metodiky předmětů pro 1.až 5.ročník ZŠ. Vysokou školu jsem zakončila v červnu 1975 diplomovou prací na téma: „Prevence neuróz z hlediska práce učitele“. V září téhož roku jsem nastoupila jako učitelka na zdejší ZŠ, kde učím doposud.

Alena Kolenská

Mgr. Aleš Kepart - učitel Nj, Aj, Šj

Mgr. Eva Müllerová - učitelka 3.-5.třídy

Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu v Praze, Pedagogickou fakultu se studíjním oborem učitelství pro l. stupeň základní školy.

Eva Müllerová

Mgr. Eva Žemberová - učitelka angličtiny

Jmenuji se Eva Žemberová a pocházím z Přerova nad Labem. Po základní škole jsem vystudovala osmileté gymnázium v Nymburce a dále pokračovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze oborem učitelství pro první stupeň, specializace anglický jazyk. Promovala jsem v roce 2004.

Eva Žemberová

Mgr. Jaroslava Šípová - učitelka 1.stupně

Mgr. Jiřina Procházková - učitelka 1. a 2.stupně

Mgr. Jitka Milaniaková - zástupkyně

V ZŠ Přerov nad Labem působím od září 2009. Absolvovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, obor Učitelství 1.stupeň. Státnice jsem složila z Pedagogiky, Psychologie, Českého jazyka, Matematiky a mám také odbornou zkoušku ze Specifických poruch učení. Nejdříve jsem vystudovala Gymnázium v Benešově, poté Obchodní akademii. Při mateřské dovolené jsem si doplnila vzdělání a složila FCE z anglického jazyka. Několik let jsem pracovala ve firmě Gorenje s.r.o., poté od roku 2009 nepřetržitě pracuji ve školství, od srpna 2017 zároveň na pozici zástupkyně ředitelky. Práce s dětmi je mým koníčkem, a proto si na ně ráda udělám čas i mimo mé školní povinnosti. Vedu je k poznávání místa, kde žijeme.

Jitka Milaniaková

Mgr. Lucie Koštířová - učitelka Tv a Z

Třídní učitelka: 6. třídy
tel: 739 365 238
email: lucietsk@gmail.com

Mgr. Lucie Koštířová

Mgr. Martina Spieszová - učitelka M - 2.stupeň

Mgr. Olga Kovaříková - učitelka D, Hv

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu UK v Praze, obor český jazyk/literatura a dějepis. Zároveň jsem absolvovala Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka v oboru kontrabas, kde jsem během studia dále udržovala i hru na klavír a věnovala se nepovinně rozvíjení zpěvu. Rok jsem učila na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce, ale pedagogickou činnost jsem ukončila kvůli doktorskému studiu v oboru české a československé dějiny na Pedagogické fakultě UK. Dva roky jsem pracovala v hudebním oddělení Národní knihovny v Praze. Posléze přišla rodičovská dovolená, k učení se tedy vracím po osmileté pauze, během níž jsem mimo mateřských radostí zůstala aktivní hudebnicí (kontrabas, baskytara a zpěv). Věnuji se převážně jazzové a latinsko-americké hudbě, ale zabývala jsem se i world music, irskou, folkovou, populární či klasickou hudbou v menších i větších hudebních uskupeních.

Olga Kovaříková

Mgr. Yveta Hrušková - ředitelka

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Učitelství pro základní školy a skládala jsem státní zkoušky z českého jazyka s didaktikou, matematiky, pedagogiky a psychologie. Střední pedagogickou školu jsem studovala v Liberci, již od dětství jsem se chtěla stát učitelkou.

Yveta Hrušková

Vratislava Tomášková

V ZŠ Přerov nad Labem v letošním školním roce zahajuji svůj třetí rok práce. Působím zde jako třídní učitelka 8. ročníku, učitelka českého jazyka a občanské a rodinné výchovy a výtvarné výchovy na druhém stupni. Mám na starosti škoní knihovnu, organizaci recitační soutěže na škole a tradiční Noci s Andersenem. Jsem vdaná a mám tři syny.

Vratislava Tomášková

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky a výročí

Svátek má Ivan

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:4
DNES:136
TÝDEN:307
CELKEM:507932

Online zápis do 1.třídy

banner