Navigace

Obsah

Organizace 1.9.2021

Typ: ostatní
Organizace provozu školy 1.-3.9.2021

Vážení rodiče, milí žáci, prázdniny uběhly jako voda a je za dveřmi 1. září. Den, který je dlouho očekáván zejména prvňáčky. Ti přijdou v 7.45 hlavním vchodem do přízemí v doprovodu svých rodičů s rouškou/respirátorem. Ostatní žáci přijdou sami s rouškou/respirátorem a mají zahájení školního roku ve svých třídách v 7.45, kde se ihned po příchodu do třídy otestují. Přivítají se s paní učitelkou, obdrží rozvrh hodin a domů všichni odejdou v 8.30. Přezouvat se tento den výjimečně nemusí.

Připomínáme, že dítě vykazující respirační potíže nebude do školy vpuštěno - viz Manuál MŠMT. Ve společných prostorách je povinnost nosit chirurgické roušky/nanoroušky. Dětem dávejte alespoň dvě. Vstup do školy je třetím osobám omezen a pro rodiče prvňáků je kromě 1.9. možný maximálně do šatny. Pokud potřebujete řešit nějaké záležitosti s pedagogy, využijte bezkontaktní formu.                                                                                           

Ve čtvrtek 2.9. se musí otestovat žáci 1.třídy a všichni budou dostávat učebnice a učit se budou podle rozvrhu, který je zveřejněn na webových stránkách školy. Pozor, 1. stupeň bude 2.9. končit v 11.25 a 2. st. ve 12.20. V pátek 3.9. jsme připravili pro žáky celoškolní akci jako překvapení, o které vás bude informovat třídní učitelka. Od pondělí 6.9. se již bude vyučovat přesně podle rozvrhu hodin.  Další informace např. třídní schůzky, kalendář akcí naleznete na webových stránkách školy www.skolaprerovnl.cz.

Provoz mateřské školy a školní družiny jsme prodloužili do 17 hodin.

Družina bude v provozu od 2.9. Ranní družiny jsou otevřené pro 1.-3.třídu. Žáci budou čekat ve  svých třídách na výuku. Ti, co se zapomněli do družiny přihlásit, mohou využít zápis do ŠD 1.9. od 8.30 do 9 hodin. Bez řádně vyplněné přihlášky nemůže dítě v družině být.

Mateřská škola zahájí pravidelný provoz rovněž 1. září od 6.30- 17.00 hodin.

Na děti se už těší celý kolektiv ZŠ a MŠ.


Přílohy

Vytvořeno: 26. 8. 2021
Poslední aktualizace: 26. 8. 2021 13:27
Autor: Správce Webu